הכלות שלנו

Home / הכלות שלנו

 • לאחת והיחידה...אין דברים כמוך!! תודה ענקית על שתי היצירות המדהימות, היחס המדהים, הסבלנות והאהבה שהורגשה בכל תפר וחתיכת תחרה. הגשמת לי חלום... אוהבת אותך!!!
  עדי ממו ולדמן
  ת"א
 • "כשחיפשתי מעצבת לשמלת הכלה שלי, חיפשתי קודם כל כישרון ,אחר כך סבלנות והכי חשוב מעצבת קשובה, מכוונת וטובת לב! את יקירתי עמדת בכל הקריטריונים הללו! אני מאחלת לכל בחורה מבולבלת, כמו שאני הייתי לפני החתונה להגיע אלייך! אז היא תוכל להיות בטוחה, שהיא בידיים הכי טובות שיש!! אני אוהבת אותך ומודה לך על השקט הנפשי שהענקת לי ביום החתונה שלי! אין כמוך!! נשיקות וחיבוקים חמים!!!"
 • "שני היקרה! כשהגעתי אלייך הייתה לי סקיצה של שימלה בראש.. אמרת לי שתעצבי לי שמלה יפה יותר מכל דמיון.. אחרי חודשים ארוכים של מתח, התרגשות, מדידות והרבה צחוקים לבשתי את שמלת הכלה שהכנת רק בשבילי והרגשתי כמו מלכה! קיבלתי מחמאות בלי סוף והכי חשוב שהיה לי נוח! תודה רבה לך על הסבלנות הענקית שלך למרות השיגועים שלי, על השאיפה למושלמות, החשיבה הרבה בכל שלב, על החיוך והכנות! אוהבת אותך!!"
  רות פריי
  מנות
 • "אחרי תקופה מדהימה אצל המעצבת הכי בעולם!! תודה על כל הזמן, ההשקעה והסבלנות. התוצאות היו מדהימות והמחמאות לא הפסיקו!! תודה על הכל אוהבת המון"
  נוי אסרף
  אבן מנחם
 • שני, היא קודם כל אישיות ענקית, אדם עם לב ענק ונתינה ללא גבולות, היא יוצרת, היא מעצבת אדירה, מעצבת בחסד. והסטודיו, אוי הסטודיו, איזה מקום, איזו אווירה, איזה נוף, שווה להגיע, מומלץ בחום!
  אתי דואני
  חדרה
 • שני ששון מעצבת מוכשרת ומקסימה, תודה על שמלות מדהימות שעיצבת לי ולאחותי, זה בדיוק מה שרצינו לראות בתוצאה הסופית, פשוט שלמות! אני ממליצה בחום לכל מי שמחפשת שמלה מיוחדת, תפירה מושלמת ומעצבת שמבינה בדיוק מה את רוצה בהחלט שני ששון !
  חלי ביטון
  מעלות